1/4

בתי כנסת במורשת

מורשת

תכנון ועיצוב פנים מלא של שני בתי כנסת ואולם אירועים, בשטח כולל של כ- 1500 מ"ר

מרכז הבנייה

תחרות 2013, זכייה במקום 1

הפרויקט רואה במרכז הבנייה מכלול של למידה והכשרה חוויתית הנתמך בשפע של ידע, מידע וטכנולוגיה. בהצעה, אסטרטגיה לארגון התכנים המבטיחה יצירת תמונה כוללת, מעמיקה ומקצועית (בלתי תלויה) בכל הקשור לתהליך התכנון והבנייה.

עיריית אילת

תחרות, זכייה במקום 2 מתוך 122 משתתפים

תחרות פתוחה לתכנון מבנה עיריית אילת בשטח של כ 10,000 מ"ר. פיתוח הרעיון סביב תפיסה המחברת את מחלקות העיר השונות ופעילות ציבורית במפלס קהלתי נגיש, קמפוס המוטמע ברקמת העיר. תפיסה ברת-קיימא נבנתה במקביל לזהות הייחודית של המקום והעיר, האקלים וההדדיות בינם לבין התושבים, התיירים ומלונות.

 

תחנת רכבת סבידור

תל אביב, מרכז

הרחבת התחנה הקיימת בתוספת רציף פרברים הכולל: רציף "אי" בשטח של כ- 2000 מ"ר, מבנה

שליטה ובקרה והתחברות לגשר תחנת הרכבת / הבורסה.

מרכז קהילתי

ניצן

מרכז הישוב ניצן המשתרע על שטח של  כ- 40 דונם. תכנון הבינוי ותכנון מפורט של מספר רב של מבנים, כולל עיצוב פנים מלא, תוך הקפדה על התערבות רגישה בסביבה הטבעית הקיימת לשימור. פרוגראמה המבטיחה שימור ערכים היסטוריים מקומיים ושימור מורשת הקהילה.

 

המרחב השלטוני בירושלים

תחרות, 2008 בשיתוף אדר' קלאודיו מלול, אדר' אירית צרף נתניהו, אדר' צבי קורן

האתגר היה להציע תפיסה שלמה של המרחב על מתחמיו הבנויים ושטחיו הפתוחים כ"נוף אזרחי" של ירושלים כבירת ישראל.

פארק הרכבת בבאר שבע

תחרות מוזמנים, 2011, בשיתוף אדר' טל רוסמן

הפרויקט בעל עקרונות ברי-קיימא רבים, מציע מארג מערכות עירוניות ושכונתיות המחבר סטודנטים, תושבי שכונה ג', ספורטאים, באי הרכבת ועוד.

Please reload

​​מבנים ומרחבים ציבוריים​

 

משרדנו מספק שרותי תכנון, ליווי ופיקוח לתכנון מבני ציבור. נסיוננו בתכנון פרוייקטים ציבוריים כולל גני ילדים, בתי ספר, בתי כנסת ועוד.משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם היזמים והיועצים השונים תוך מחוייבות למימוש הפוטנציאל של כל פרוייקט.